Nie przegap

Przewozy Regionalne planują zwolnienia (interia.pl.feedsportal.com)

ITIL PROCESS MANAGER for INTERNATIONAL CUSTOMERS (German... (www.regiopraca.pl)
Grupa Linguajob.pl

Znajdź pracę w kraju tulipanów.

Znajdź pracę w kraju tulipanów.

Polacy mogą pracować w Holandii od 1 maja 2007 roku. Wtedy właśnie państwo kojarzące się przede wszystkim z tolerancją i wolnością wyrażania poglądów otworzyło dla Polaków swój rynek. Ze względu na położenie bliskie Polsce praca w Holandii stała się popularnym celem polskich emigrantów. Legalna praca w Holandii nie wiąże się z wielką liczbą formalności, które trzeba wypełnić.


Niewątpliwą zaletą pracy w Holandii jest też…

Niewątpliwą zaletą pracy w Holandii jest też na pewno to, że pracodawcy z reguły nie wymagają od przyjeżdżających pracowników znajomości języka holenderskiego. Często wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego, by wyjechać do pracy w gastronomii czy w ogrodnictwie. Praca w Holandii bez konkretnych kwalifikacji jest możliwa, jednak są to z reguły mniej atrakcyjne opcje. Szansę na ciekawą pracę mają tu przede wszystkim specjaliści z wyższym wykształceniem i doświadczeniem. Zarabianie w Holandii wiąże się także z satysfakcjonującą pensją, ponieważ Holandia uchodzi za kraj cywilizowany, w którym wyzysk pracowników raczej nie występuje.

http://duijndaminternational.pl

Foto: bi.gazeta.pl

praca w holandii

Foto: www.holandia.praca-ue.pl

Koszty życia i utrzymania w…

Koszty życia i utrzymania w Holandii są podobne do innych państw zachodnich. Poważnym wydatkiem i obciążeniem dla budżetu nowego pracownika jest na pewno znalezienie i wynajęcie mieszkania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>