Nie przegap

Ilu Polaków rzuciłoby pracę, gdyby wygrało 1 mln zł? (praca.wp.pl)
Czy jesteśmy przywiązani do swojej pracy na tyle, by nie porzucić jej po...
Urzędy Pracy przygotowują się do zmian (praca.wp.pl)
Urzędy Pracy przygotowują się do zmian, dzięki którym mają jeszcze...

Znajdź pracę w kraju tulipanów.

Znajdź pracę w kraju tulipanów.

Polacy mogą pracować w Holandii od 1 maja 2007 roku. Wtedy właśnie państwo kojarzące się przede wszystkim z tolerancją i wolnością wyrażania poglądów otworzyło dla Polaków swój rynek. Ze względu na położenie bliskie Polsce praca w Holandii stała się popularnym celem polskich emigrantów. Legalna praca w Holandii nie wiąże się z wielką liczbą formalności, które trzeba wypełnić.


Niewątpliwą zaletą pracy w Holandii…

Niewątpliwą zaletą pracy w Holandii jest też na pewno to, że pracodawcy z reguły nie wymagają od przyjeżdżających pracowników znajomości języka holenderskiego. Często wystarczy komunikatywna znajomość angielskiego, by wyjechać do pracy w gastronomii czy w ogrodnictwie. Praca w Holandii bez konkretnych kwalifikacji jest możliwa, jednak są to z reguły mniej atrakcyjne opcje. Szansę na ciekawą pracę mają tu przede wszystkim specjaliści z wyższym wykształceniem i doświadczeniem.

http://duijndaminternational.pl

Foto: bi.gazeta.pl

praca w holandii

Foto: www.holandia.praca-ue.pl

Zarabianie w Holandii wiąże się także…

Zarabianie w Holandii wiąże się także z satysfakcjonującą pensją, ponieważ Holandia uchodzi za kraj cywilizowany, w którym wyzysk pracowników raczej nie występuje. Koszty życia i utrzymania w Holandii są podobne do innych państw zachodnich. Poważnym wydatkiem i obciążeniem dla budżetu nowego pracownika jest na pewno znalezienie i wynajęcie mieszkania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>